Canan Karatay Sonunda Erkekleri de Yasakladı!

0
1815
canan karatay

Canan Karatay, sonunda ‘yasaklar’ listesine erkekleri de ekledi. Ekmek çok zarar veren, zehir gibidir. Şeker kesinlikle yasak, çok zarar veren. Canan Hoca‘nın yasaklar listesi çok uzun biliyorsunuz. Fakat işin buraya varacağını kimse düşünemezdi.

Canan Karatay Sonunda Erkekleri de Yasakladı!

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi‘ni ziyaret eden Prof. Dr. Karatay “Geleceğimiz, sulhumuz ve huzurumuz kadınların elindedir. Erkekler olmasa savaş da olmayacak” diye konuştu. Canan Hoca erkeklerin zarar veren olduğunu söyledi fakat ne kadar zararlı olduğu ile ilgili bir emare vermedi.

canan karatay Ben ananesel ve tabii olanı anımsadıyorum. Türk mutfağı en sıhhatli mutfak. Derdimiz kilo vermek değil, vücudun sıhhatli olması demektir. Endüstrinin bize kakaladıklarından uzak durmamız gerekiyor. Aile nasıl beslenirse çocuk da öyle beslenir. Babam, annem, aile büyüklerimin hepsi şeker hastasıydı. Annem, babama insülin yapardı. Hayatımdan şekeri o zaman çıkardım”

D vitaminini dışarıdan almak tamamiyle ticari. D vitamini köy terayağında ve sakatatlarda da var. Dışarıdan almak yükseltir fakat yeterli olmaz. Ben hiç bir perhizi önermiyorum. Vücudumuz bize her şeyi söylüyor. Bel çevreniz biraz genişlemeye başladıysa saklı şekeriniz var. Şeker hastalığı sinsi ve öldürücü bir hastalık ama önlenebilir.”

Aşıların içinde alüminyum var. Alüminyum Alzheimer nedenidir. Grip aşısı vurulmaya gerek yok. Bunun yerine D vitami kullanımı çok ehemmiyetlidir. Yıllarca bize yumurtanın sarısını yedirmediler. O yüzden hepimiz ahmaklaştık. Meyve insülin direncini artırır. Yemeyin çatlamazsınız. Ayçiçek ve mısırözüyağı çiğ olarak tüketilebilir. Sık sık yemek yemek ve deli gibi danalar gibi koşmak da insülin direncini yükseltir. Bize senelerce yumurtanın sarısını yedirmediler. O yüzden hepimiz aptallaştık. Dünyada açlık önlenemedi ama bazı insanların ceplerinin açlığı önlendi.”

“Kolesterol en yüksek antioksidandır. Vücutta bir bozukluk olduğu vakit kolesterol vücuttaki yangını söndürmek için yükselir. Kolesterol ilacı kullanmak demek, bu yangını söndürmeye barikat kurmak demektir. Gebelere 24. haftada yapılan şeker yüklemesi testi en tehlikeli testtir. Biz şekerden uzak dur diyoruz siz anne kanalıyla henüz hiç bir organı gelişmemiş küçücük bebeklere şeker yükleyip ölümlerine neden oluyorsunuz. Gözleri kör ya da, organ yetersizliğiyle doğumlar son yıllarda neden arttı?”

 

Yorum Yap