İhanetlerini Eşlerine Gönderdikleri Fotoğraflarla İfşa Ettiler

0
3340
İhanetlerini Eşlerine Gönderdikleri Fotoğraflarla İfşa Ettiler

İhanet istesek de istemesek de insan hayatının bir parçası ve böyle olmaya da devam edecek. Evet, bir parçası parçasına elbet fakat bu iş yalan söylemenin bir formu olduğundan yüksek zekâ gerektiren bir olay. Dikkatsiz ve aklı havada insanlar asla eşlerini aldatmazlar örneğin. Zira aldatsalar dahi aldattıklarını hiç kimse bilmez. Aşağıdaki kişiler de bunları bilmeyecek olacaklar ki rezil ihanetlerini akılsızca ifşa etmişler. Okuyun neden akılsızca dediğimi anlayacaksınız.

İhanetlerini Eşlerine Gönderdikleri Fotoğraflarla İfşa Ettiler

Selfie Hatası

Selfie Hatası

İş gezisi rezaleti. Kadın, eşine bir iş gezisine çıktığını söylüyor. Otele vardıktan sonra eşine yukarıdaki erotik resimleri atıyor. Ancak hata sonucu kendisinin olmayan ve yabancı bir adama ait olan bavulu, resim kadrajının içine alıyor. Teferruatı fark eden ve aldatıldığından  şüphe duyan adam hemen oteli arıyor ve odada kimlerin kaldığı konusunda bilgi alıyor. Böylelikle de karısının patronuyla otelde aynı odada kaldığını öğreniyor.

Yatak altı canavarı

Yatak altı canavarı

İşte kalbinizi kırıp moralinizi bozacak bir hıyanet ifşası. Adam uzun vakitten beri iş gezisinde olduğundan eşine sürpriz yapmak istiyor ve geleceği vakiti haber vermiyor. Daha sonra haneye gelip karısına yatak odasında bir sürpriz yapıyor. Daha sonra da o hatıra ölümsüzleştirmek için şaşkın haldeki karısının resmini çekiyor. Korkunç detayı ise daha sonradan fark ediyor… Göremediyseniz yatağın başlangıcına bakın.

Bot ayrıntısı

Bot ayrıntısı

Olay şu: Resimdeki hanımefendi eşine bir iş gezisine gittiğini söylüyor. Haneden çıkıyor ve akşam saatlerinde bir motele varıyor. Daha sonra kocasına ‘şirinlik’ olsun diye yukarıdaki resimleri atıyor. Ama o da ne? Kadının kocası sağ alttaki erkek botlarının ne ayak olduğunu sorunca vaziyet ortaya çıkıyor

Yorum Yap