Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız

0
1646
Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız

Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız

Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız

Hayvanlar ve İnsanlar beraber büyüyünce çok güzel bi bağ oluşturuyolar. Bu yazımızda beraber büyüyen İnsanlar ve Hayvanların nasıl bi bağ kurduklarını hepimiz görmekteyiz. Kısa yaşam süreleri dolayısıyla bizlere göre çok daha hızlı büyüyen bu güzel canlılar bize sadakati ve beraber yaşlanma hissinin güzelliğini öğrettiği için onlara çok şey borçluyuz. Ayrıca onların kısacık ömürleri bize sevmek ve kaybetmek konusunda da çok önemli dersler veriyor.

DostLarımız

Tüylü çocukluk arkadaşımızın gözümüzün önünde büyüyüp, yaşlanıp, öldüğünü görmek acı verici olsa da hayatın döngüsüne dair bir şeyler öğrenmemize olanak tanıyor. Tabii bu durum kaplumbağası olan arkadaşımız için geçerli değil, kaplumbağalar 1 asrı devirebilen canlılar. Muhtemelen kendi sahibini gömecek kadar yaşayacak. Bu fotoğraflarda onların kısa ancak sevgi dolu ömürlerine tanık olacağız.

Hadi Başlayalım

Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız Öncesi Sonrası İle Sevimli Dostlarımız

Yorum Yap