Anneler Günü mesajları ve sözleri 2018! En güzel ve anlamlı Anneler Günü mesajları – Bütün annelerin 13 Mayıs Anneler Günü kutlu olsun

0
513Anneler Günü olan bugün de annesini mutlu etmek, onu unutmadığını hatırlatmak isteyenler Anneler Günü mesajları ve sözlerini araştırıyor. 2018’in en güzel ve en anlamlı Anneler Günü mesajları ve sözleri haberimizde. Tüm annelerin Anneler Günü Kutlu olsun!
Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.
Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.
Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.
Bütün annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü kutlu olsun. 
Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.
Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.
Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın… Annemsin. Seni çok seviyorum.
Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!
ANNEMAnnelerin en güzeli,Sensin, benim güzel annem.Ilık esen bahar yeli,Sensin, benim güzel annem. Güneş yüzlü, altın kalpli,Ağır başlı, tatlı dilli,Meleklerin eşi sankiSensin, benim güzel annem.
Açan çiçek, çağlayan su,Gülümseyen engin duygu,Evimizin mutluluğuSensin, benim güzel annem.H.Latif SARIYÜCE
ANNECİĞİMNe sevimli bir annesin!Ne tatlıdır senin sesin!Benim canım mısın nesinSen olmazsan yapamam ben! Senden yakın kim var bana?Kalbim, canım bağlı sana!..Üzüntüm yok ondan yanaSeviyorsun beni de sen.
Gülsem güler yüzünAğlamamdan alır hüzün…Senin gecen ve gündüzünIşık alır sanki benden!Rakım ÇALAPALA
BENİM ANNEMKüçücükken başucumdaBana ninni söylerdinSabahları uyanıncaBeni okşar severdin Benim annem güzel annemBeni al kollarınaKucağında okşa beniNinniler söyle bana Bu gün hala kulağımdaÇınlıyor tatlı sesinBenim annem güzel annem kalbimin neşesisinYorum Yap