Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (1 Haziran 2018)

0
311


Astroloji uzmanı Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları… Yıldızınız bugün ne söylüyor?


BAŞIMIZA NELER GELECEK?

Bugün gökyüzünde oluşan Venüs-Jüpiter olumlu açısıyla ilişkilerimizden ve bağlantılarımızdan yana şansımız yüksek olabilir. Maddi alanda ve parasal işlerimizde güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz. Merkür-Mars olumlu açısıyla düşündüklerimizi uygulamak kolay olacak. İstediklerimizi zorlanmadan hayata geçirebiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Aile hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi mutlu edebilir. İletişime dayalı işlerinizde arkadaşlarınız sizi harekete geçirebilir. Bugün enerjinizi iyi ve yerinde kullanacaksınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU                

Özel ilişkilerinizde oldukça şanslı bir gün sizi bekliyor. Ortaklaşa atılacak adımlarda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Parasal işlerinizde doğru hamlelerle ilerleyebilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU                  

Kazanımlarınız artabilir veya paranızı artırmak için doğru insanlarla bağlantıya geçebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren önemli kararlar sizi çok çabuk harekete geçirebilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

Özel hayatınızda ve sosyal ortamlarınızda oldukça şanslı ve keyifli etkiler altında olacaksınız. Geri plandan yürüteceğiniz işler için bugünün olumlu etkilerinden faydalanın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Bugün, aile büyüklerinizden birini bir yolculuğa uğurlayabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde hızlı ve etkili hareket edebilirsiniz. Düşündüklerinizi rahatlıkla uygulamaya koyabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU              

Önemli işlerinizde arkadaşlarınız size güzel tekliflerde bulunabilir. Sosyal ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. İş hayatınızda kafanızdaki planları uygulamaya çalışın.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

İşlerinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Girişimlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Seyahatlerde, eğitim konularında ve yabancılarla ilgili işlerde istediklerinizi yapacaksınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU                 

Gelecek planlarınızda insanlardan göreceğiniz şanslar ve faydalar yüksek olabilir. Bugün, eviniz ve aile hayatınız için yapmanız gereken harcamalarınıza odaklanabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU                 

Ortak parasal işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Yurtdışı planları ve seyahat organizasyonları sizi hareketlendirecek. İşbirliğine açık olursanız her şey çok kolaylaşacak.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU               

İş alanlarınızda düşüncelerinizi uygulamak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum sizi mutlu edebilir. Kalbiniz boşsa sosyal ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU                  

Beraber çalıştığınız insanlardan iş hayatınız adına destek göreceksiniz. Önemli bir iş seyahati gündeme gelebilir. Özel hayatınızın dinamikleri sizi çabuk harekete geçirebilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde şans sizden yana olacak. Sevdiğiniz insanla beraber seyahat planları yapabilirsiniz. Ev ve aile hayatınız için kolaylıkla harekete geçeceksiniz.

 Hande Kazanova / HT MAGAZİN

Yorum Yap