Konya iftar vakti 2018! 31 Mayıs Konya iftar ve sahur saatleri

0
550


Konya iftar vakti 2018, bugün oruç tutan Konyalılar tarafından araştırılıyor. Ramazan ayının yarısı bu akşam okunacak akşam ezanıyla birlikte geride kalmış olacak. Konyalılar, iftar saatine göre hazırlıklarını tamamlayacak. Konya iftar vakti ne zaman? İşte Konya imsakiyesi…


Konya iftar vakti, 2018 Ramazan ayının 16. orucunu tutan Konyalılar tarafından araştırılıyor. Bugün tutulan oruçlar okunacak akşam ezanı ile birlikte açılacak. 31 Mayıs’ta Konya’da iftar saat kaçta? İşte Konya iftar vakti…

KONYA İFTAR VAKTİ 2018

Konyalılar 31 Mayıs 2018 gecesi 2018 Ramazan ayının 16. orucu için saat 03.39’a kadar sahur yaptı. Konyalılar akşam saat 20.12’de okunacak akşam ezanıyla iftar yapacak. Konyalılar yarın (1 Haziran) tutulacak oruç için gece 03.38’e kadar sahur yapacak.

GÜNÜN DUASI

Allah’ım! Bu günde beni sana tevekkül edenlerden, sana göre saadete erişenlerden ve sana yakınlaşan kimselerden kıl; ihsanınla ey arayanların en büyük talebi!

AYET

Kesin olan şudur ki, inananlar kurtuluşa erişeceklerdir. Onlar ki, namazlarında huşû içindedirler, onlar ki, boş ve anlamsız şeylerden yüz çevirirler; Onlar ki, zekat vermek için çalışırlar.
Mü’minun, 1

HADİS

“Ayakları Allah yolunda tozlanmış bir kula cehennem dokunmaz. “
Buhârî

Yorum Yap