Survivor birleşme partisi öncesi Survivor ekibi Acun Medya Anlat Bakalım ve futbol maçı kim kazandı?

0
544


Survivor 2018’de birleşme haftası heyecanı başladı. 69. bölümüyle bu ekrana gelen Survivor’da yarışmacılar ve Acun Medya prodüksiyon Anlat Bakalım oyunu ve futbol maçında karşı karşıya geldi. Peki, Survivor ekibi Acun Medya Anlat Bakalım ve futbol maçı kim kazandı?


Survivor 2018 69. bölümüyle bu akşam ekrana geldi. Survivor 2018 yarışmacıları ile Acun Medya prodüksiyon ekibi ilk başta Anlat Bakalım oynadı. Anlat Bakalım’dan sonra futbol maçı oynandı. Birleşme haftasında ilk heyecan bugün yaşandı. Eğlenceli geçen Anlat Bakalım’ı kim kazandı? Survivor yarışmacıları ve Acun Medya ekibi arasında oynanan futbol maçını kim kazandı? İşte Survivor 69. son bölüm özeti…

SURVİVOR YARIŞMACILARI – ACUN MEDYA ANLAT BAKALIM KİM KAZANDI?

Survivor’un yayınlanan 69. bölümünün ilk sahnesinde Anlat Bakalım oynandı. Survivor 2018 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları, Acun Medya prodüksiyon ekibine karşı yarıştı. Eğlenceli geçen Anlat Bakalım oyununda Acun Medya prodüksiyon ekibi 10’a 4 oyunu kazandı. Hamburger ödülü olan oyun da Acun Ilıcalı birleşme haftası olduğu için ödülü Survivor yarışmacılarına hediye etti.

SURVİVOR FUTBOL MAÇI KİM KAZANDI?

Anlat Bakalım’ın ardından Acun Medya prodüksiyon ekibi ve Survivor yarışmacıları arasında futbol maçı oynandı. Kazanan takım bir spor markasının spor zincirlerinde 1 yıl boyunca spor yapabilecek.

Maç başladı ve ilk gol Ümit Karan’dan geldi. Ümit Karan’ın jeneriklik attığı gol maçın atmosferini yükseltti. Acun Ilıcalı şut çekti fakat Hakan Hatipoğlu’nun kurtarışı topu kornere gönderdi. Oğulcan Engin beraberlik golünü attı. Çekişmeli geçen mücadelenin ardından Oğulcan Engin takımını öne geçiren golü attı.

Maç şuan devam ediyor.

Yorum Yap