Survivor kim elendi? 2018 Survivor yarı finalistleri kimler oldu? (Survivor yarı final canlı yayın)

0
546


Survivor’da bu akşam yarı final için, kalan son 4 yarışmacının oylaması var. Hilmi Cem ile Anıl Dominik’teki oyunları kazanarak direkt yarı finalist olmuşlardı. Bu akşamki Survivor canlı yayınında Adem, Nagihan, Damla ve Turabi halk oylamasına çıktı. İçlerinden ikisi elenirken diğer ikisi yarı finalist olma hakkı kazanacak. Peki Survivor yarı finalistleri kimler olacak?


Survivor’da başladığı günden itibaren nefesleri kesen mücadele de sona gelindi. Bu akşam Kıbrıs’tan canlı yayınlanan Survivor’da yapılan oylama ile yarı finalistler belirleniyor. Survivor 20418’e katılan tüm yarışmacılar canlı yayında izleyici ile yeniden buluştu, görüşleri alındı. Programda Dominik’ten gelen yarışmacıların Kıbrıs’a ilk ayak bastığı görüntüler ve aileleriyle buluşmaları da ilzeyiciler ile paylaşıldı. Dominik’te son iki oyunu kazanan Anıl ile Hilmi Cem doğrudan yarı finalist olma hakkı kazanmıştı. Bu akşamki oylama Adem, Nagihan, Damla ve Turabi için yapılıyor. İşte Survivor canlı yayınında yaşananlar…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Dominik oyunları ve ada hayatı sona eren Survivor’da bu akşam Kıbrıs’tan canlı yayınlanan Survivor’da Adem, Nagihan, Damla ve Turabi için oylama yapıldı. Oylama gece saat 12’de sona erdi. Oylama sonucunda en az oy alan 2 yarışmacı Survior macerasına veda ederken, kalan 2 yarışmacı yarı finale çıkma hakkı kazanacak.

SURVİVOR YARI FİNALİSTLERİ KİMLER?

Yarı finalist olma yolunda Dominik’teki ilk oyunu Hilmi Cem kazanmıştı. İkinci yarı finalist ise kıyasıya mücadelenin ardından Anıl olmuştu. Bu akşamki oylamanın ardından diğer 2 yarı finalist belli olacak.

TURABİ İLE ACUN ILICALI ARASINDA ‘HAKAN’ GERGİNLİĞİ

Survivor’ın son elenen yarışmacılarından Hakan ile Turabi arasındaki sürtüşme bu gecede sürdü. Hakan, yarışmacılar hakkındaki görüşlerini dile getirirken, Turabi’nin çocukken artistik jimnastik yapma isteğine değinince, Turabi’den sert karşılık aldı. Turabi’nin bu karşılığına ise Acun Ilıcalı müdahale etti. Acun Ilıcalı ile Turabi arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

 

 

Yorum Yap