Bıyıkları terlemeden önce

0
442


İşte Ajda Pekkan’dan Beren Saat’e kadar ünlülerin çocukluk fotoğrafları…Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu yıl da her yaştan insanın içini neşeyle dolduruyor. Bu özel günde bir zamanlar çocuk olan ünlü simaların çocukluk fotoğraflarını sizler için derledik. İşte Ajda Pekkan’dan Beren Saat’e kadar ünlülerin çocukluk fotoğrafları…
Kırmızı toplu kızHayranlarını son olarak ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ adlı filmle selamlayan Hande Doğandemir de 23 Nisan’ları coşkuyla kutlayanlardan. Güzel oyuncu evlerinin bahçesinde, plastik topla hünerlerini sergilerken…
Hande Doğandemir 
Çayır güzeliTescilli güzel Azra Akın, içindeki çocuğu kaybetmeyenlerden. Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 80’li yılların başında Hollanda’da, elindeki papatyayla çayırda koşarak kutlarken.
Azra Akın
Minik Beren!Oyunculuğu kadar sosyal konulardaki duyarlılığıyla da adından söz ettiren Beren Saat de çocukluğunda mutlu bayramlar geçirenlerden.
Beren Saat 
Çağatay’dan zeybek havası’İçerde’ dizisiyle adını geniş çevrelere duyurmayı başaran genç kuşağın gözde oyuncularından Çağatay Ulusoy, ilkokuldayken gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı müsamerelerinde zeybek oynarken. Ulusoy duygularını, “Yaşasın 23 Nisan, yaşasın içimizdeki çocuk” diyerek paylaştı.
Çağatay Ulusoy
Önlüklü Ajdaİşte, sanatı kadar yıllara meydan okuyan fitliği ve güzelliğiyle de adından söz ettiren Süperstar Ajda Pekkan’ın, 1950’li yılların başında çekilmiş önlüklü fotoğrafı.
Ajda Pekkan
Oynama şıkıdım şıkıdım!Megastar Tarkan, 23 Nisan Ulusal Egemenik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu çocukken fazlasıyla yaşamış. Bayramı dans ederek kutlamış.
 Tarkan

Behzat Uygur
Bıyıkları terlemeden önceEkranların ‘ağır abisi’ olarak tanınan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun bu fotoğrafı, 80’li yılların başında ortaokul sıralarındayken ailesi tarafından çekilmiş.
Kenan İmirzalıoğlu
Ezo, Harun ve KaymakÇocuklara yönelik projeleri ve hayvan sevgisiyle bilinen Ezo Sunal’ın, merhum şarkıcı Harun Kolçak’la birlikte olduğu bu fotoğraf, 90’lı yılların başında çekilmiş. Ezo Sunal, Kolçak ve onun köpeği Kaymak’la birlikte objektiflere poz vermiş.
Ezo Sunal

Cem Davran

Yorum Yap