Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazini çifti tatilin tadını çıkartıyor

0
449


Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazini çifti, 10 gün sürecek tatilin tadını çıkarıyor. Kiraladıkları lüks teknede bir hayli keyifli vakit geçiren ikili, birbirleri ile şakalaşırken ilginç görüntülerin çıkmasına neden olduTolgahan Sayışman ve Almeda Abazini çifti, 10 gün sürecek tatilin tadını çıkarıyor. Marmaris ve Göcek arasında demirleyen çifte, İlda Abazini, Kenan Sipahi ve Uğur Boral eşlik ediyor.
Habertürk.com’dan Onur Aydın’ın haberine göre, kiraladıkları lüks teknede bir hayli keyifli vakit geçiren ikili, birbirleri ile şakalaşırken ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu.
Tolgahan Sayışman eşi Almeda’ya şaka yapınca, ablasının yardımına İlda Abazini koştu. Bir anda yakışıklı oyuncunun üzerine atlayan abla-kardeşin keyifli halleri dikkat çekti.
Bir ara sıcaktan bunalan Uğur Boral ve Tolgahan Sayışman, denize girerek serinledi. Kanoya binen Boral’a, arkadaşı Sayışman iterek destek verdi.
Bikinisi ile dikkan çeken Almeda Abazini’yi çeken gazetecileri gören Kenan Sipahi, drone uçurarak muhabirleri görüntüledi.Yorum Yap