Ünlü anneler ve biricik çocukları

0
147


Geçtiğimiz yaz Amerika’da doğum yapan Ceyda Düvenci, ikinci kez anne oldu. Oğlu Okan Ali’yi kucağına alan, ayrıca Melisa adında bir de kızı olan ünlü oyuncu, “Fazla hassaslaştım. Okan Ali’ye bakıyor olmak, Melisa okuldan geldiğinde onunla bire bir ilgilenmek… Anne ruhumun çok tatmin olduğu bir süreçten geçiyorum. Allah’a şükürler olsun” diye konuşuyor. şte ünlü anneler ve çocukları…Anneler başımızın tacı, dolayısıyla mayıs ayının ikinci pazarında kutlanan ‘Anneler Günü’nün heyecanı şimdiden herkesi sardı. Sanat dünyasından Hatice Şendil Sağyaşar, Burcu Kara ve Canan Ergüder içinse bu Anneler Günü’nün apayrı bir anlamı var. Çünkü üçü de kısa süre önce anne oldular. İşte ünlü anneler ve çocukları…Çiçeği burnundaCanan Ergüder-Kenan Ece çifti, ekim ayında İzmir’de sürpriz bir törenle evlenmişti. Geçtiğimiz günlerde çocuk sahibi olduklarını açıklayan oyuncu çift, biricik oğullarına Demir adını verdi.


Anneliği Yasmin’le tattı‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde canlandırdığı ‘Hatice Sultan’ karakteriyle ülkemizin sınırlarını aşan bir hayran kitlesine ulaşan Selma Ergeç, kızı Yasmin’i iki yıl önce kucağına aldı. Ergeç, kızıyla çok fazla görüntü vermemeye özen gösteriyor.
Aynı zamanda oyun arkadaşıİşadamı Levent Veziroğlu’yla 2013 yılında evlenen ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, üç yıl sonra Elisa Güzin adını verdiği kızını dünyaya getirdi. Kızına bolca vakit ayıran ünlü oyuncu, “Elisa’nın da benim gibi tutkuyla bağlanıp peşinden gidebileceği bir mesleği olmalı” diyor. Ünlü oyuncu, boş zamanlarını kızıyla oyunlar oynayarak geçiriyor.


Yorum Yap