Ünlülerden Filistin paylaşımları

0
426


İşte ünlü isimlerden Filistin paylaşımları…ABD’nin, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak kabul ettiğini açıklaması ve büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması nedeniyle Gazze şeridinde başlayan gösteriler Filistin’in tamamına yayılırken, hayatını kaybedenlerin sayısı 62’yi buldu.Birçok ünlü isimden Filistin’e destek yağdı.  İşte ünlülerin Filistin paylaşımları…
İBRAHİM TATLISESDünya ülkeleri ve dünya liderleri neden Filistin halkı için 3 maymunu oynuyorlar? Oysaki onların da normal insanlar gibi yaşama hakları var.
SİBEL CANKalbimiz Filistin’de…
GÜLBEN ERGENPeygamberimiz Hz. Muhammed: Bir kötülük gördüğünüz zaman, onu elitinizle düzeltin. Buna gücünüz yetmezse, dilinizle düzeltin. Buna da gücünüz yetmezse kalbinizle buğzedin. Zaten bu da imanın en düşük derecesidir. (Müslim, İman, 78)
LERZAN MUTLUAllah’ın laneti zalimlerin üzerine olsun. Amin!
ALİŞANİsrail 49 Filistinliyi katletti ve 2000’e yakın yaralı var ama tüm dünya sessiz! Katil İsrail! Zulüm karşısında susan dilsiz şeytandır.
BURAK TÖRERNe kadar uzaksa bir felaket bizden, o kadar mutluyuz. Unuttuk başkalarının acısını duymayı! Mazlumların dünyasında kıyametler koparken, zalimlere yataklarında rahatlık verme Allah’ım.
SEDA SAYANFilistin yalnız değildir!
ECE ERKEN
ENGİN ALTAN DÜZYATANFilistin’de yaşananlar insanlık ayıbıdır, katliamdır. Şiddetle kınıyorum.
YONCA EVCİMİKKudüs… Ramazan ayında bu yaşananlar…
YUNUS EMRE YILDIRIMERHangisi güçlü? Hangisi korkak?
AYLİN COŞKUNFilistin yalnız değildir! Terörü lanetliyoruz. 
HADİSEFilistin…
ESER YENENLEROruçlarınızın ve tüm dualarınız kabul olduğu, başta Filistin olmak üzere zulüm çeken tüm halkların acılarından kurtulduğu, barış dolu, sağlıklı bir Ramazan ayı diliyorum.
YAŞAR İPEKAllah’ım sen insanlığa zulüm yapan bu kâfir ,kansız ,imansız insan kılığındaki canilerin zulmünden kurtar. Yeri göğü dar et bunlara amin!
EBRU GÜNDEŞKalbimiz Filistin’de…
ECE SEÇKİNFilistin…

Yorum Yap